شستشوی کفپوش pvc

شستشوی کفپوش پی وی سی 

شستشوی کفپوش pvc پی وی سی در منزل یا در محل دفتر کار با دستگاه در تهران

شستشوی کفپوش pvc
کفپوش ها از رایج ترین چیزهایی هستند که در محیط های مختلف کارایی دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. شستشوی کفپوش pvc جزو کارهایی است که باید نسبت به آن توجه ویژه ای داشته باشید. برخی از افراد چون با نحوه شستشوی کفپوش و مواد شوینده مناسب آشنایی ندارند تصور می کنند که شستشوی کفپوش کار سختی است، در حالیکه اگر با چگونگی شستشو و نکاتی که باید به هنگام تمیز کردن کفپوش آشنا شوند به راحتی می توانند روزانه یا هفتگی کفپوش ها را تمیز کنند. علاوه بر آن میتوانید با یک تماس از خدمات در محل شستشوی کفپوش پی وی سی در تهران بهره مند شوید که با کمک دستگاه هایی مخصوص شبیه به دستگاه مبل شویی و محلول ضد عفونی کننده بدون آنکه به سطوح پی وی سی آسیبی وارد شود در کمترین زمان نظافت آنها انجام میشود..
کفپوش ها چون در کف ساختمان نصب می شوند بیشتر از سایر قسمت ها کثیف شده و نیاز به تمیز کردن پیدا می کنند و شستشوی آنها جزو کارهایی است که نمی توانید از انجام آن شانه خالی کنید پس باید با روش های تمیز کردن کفپوش ها آشنا شوید.
شستشوی کفپوش پی وی سی فوت و فن خاصی دارد؛ بنابراین نباید تصور کنید که با یکبار شستشوی کفپوش بتوانید در انجام این کار ماهر شوید. کفپوش محیط های شلوغ باید روزانه به طور مرتب تمیز شود اما کفپوش های خانگی نیازی به تمیز کردن روزانه ندارند. در واقع اینکه چند روز یکبار کفپوش را تمیز کنید به خودتان بستگی دارد اما سعی کنید برای رعایت نظافت متناسب با رفت و آمد ها زمان مناسبی برای شستشو انتخاب کنید

تلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات شستشوی کفپوش پی وی سی

نکاتی در مورد تمیز و براق کردن کفپوش
در منازل و ساختمان های مدرن چند سالی است که نصب کفپوش رواج پیدا کرده است؛ بنابراین دیگر کمتر کسی از سنگ و سرامیک به عنوان کفپوش داخلی استفاده می کند. کفپوش های پی وی سی که از بهترین های بازار هستند، طرح و رنگ های متنوعی دارند و با توجه به نوعی که دارند در مکان های مختلفی همچون کبه عنوان کفپوش سالن ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.
 شستشوی کفپوش pvc با سرامیک و سنگ تفاوت زیادی دارد؛ بنابراین اگر کفپوش ساختمان تان از پی وی سی باشد باید برای تمیز نگه داشتن آن تلاش بیشتری بکنید. برای مثال از ابتدا باید مراقب باشید تا کفپوش کثیف نشود. در داخل خانه کفش رو فرشی بپوشید و تا جاییکه امکان دارد مراقب بچه ها باشید تا خوراکی یا آبمیوه خود را روی کفپوش ها نریزند. استفاده از یک پادری کوچک بهترین انتخاب برای جلوگیری از ورود گرد و خاک به خانه و ایجاد کثیفی است.
کفش ها اصلی ترین منبع آلودگی هستند که موجب کثیفی کفپوش ها می شوند پس تا حدالامکان نباید با کفش وارد خانه شوید. با استفاده از ترفند هایی که بیان کردیم می توانید به سادگی از کثیف شدن کفپوش ها جلوگیری کنید؛ به طوریکه نیازی به تمیز کردن روزانه آنها نباشد. اما با این وجود نباید به طور کلی از شستشوی کفپوش پی وی سی غافل شوید.
 توجه داشته باشید که اگر بر روی کفپوش لکه ای ایجاد شده باشد و در اسرع وقت آن را تمیز کنید این لکه و آلودگی هایی که در اثر نفوذ گرد و خاک وارد خانه شده اند موجب کثیفی غیر قابل تحملی می شوند که به این سادگی ها هم قادر به تمیز کردن آنها نخواهید بود، پس نباید در شستشوی کفپوش سهل انگاری کنید شرکت خدماتی نوآوران ارائه دهنده خدمات شستشوی کفپوش سالن ورزشی ، بیمارستانها و دفاتر کار میباشد..
برای شستشوی کفپوش pvc باید ابتدا گرد و غبار های روی کفپوش را جارو کنید سپس با استفاده از روش هایی که در ادامه بیان می کنیم لکه های کفپوش را از بین ببرید.

شستشوی کفپوش پی وی سی با محلول آب و سرکه
سرکه یک محلول جادویی است که همه خانم ها با آن آشنا هستند و از آن برای تمیز کردن کفپوش منزل بسیار استفاده می کنند. سرکه به خوبی می تواند آلودگی های سطحی را پاک کرده و میکروب ها و عوامل بیماری زا را از بین ببرد؛ بنابراین با وجود مواد شوینده های بسیاری که در بازار برای شستشوی کفپوش های پی وی سی وجود دارد، هنوز سرکه ایده آل ترین انتخاب برای شستشوی کفپوشpvc  است.  این روش جزو قدیمی ترین روش های تمیز کردن کفپوش است که تا به امروز کاربرد خاصی در تمیزی منزل داشته است.
برای اینکه بتوانید به طور کامل آلودگی های موجود بر روی کفپوش را پاک کنید، باید از محلول آب و سرکه استفاده کنید. محلول رقیق شده آبگرم و سرکه تاثیر زیادی در از بین بردن آلودگی ها و لکه های سطحی دارد، با این وجود کفپوش هم هیچ آسیبی نمی بیند. کفپوش های پی وی سی در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم هستند؛ بدین ترتیب به راحتی با استفاده از این محلول می توانید شاهد تمیزی و برق زدن کفپوش ها باشید

شستشوی کفپوش pvc با مایع ظرفشویی
شستشوی کفپوش pvc با مایع ظرفشویی ترفند دیگری است که به شما کمک می کنید در عرض چند دقیقه لکه ها را از روی کفپوش  از بین ببرید. مدت است بچه های کوچک نتوانند هنگام راحت رفتن تعادل خود را حفظ کنند و آبمیوه یا شیری که در دست دارند را روی زمین بریزند؛ در اینصورت فورا با استفاده از مایع ظرفشویی می توانید کفپوش را تمیز کنید.
مقداری مایع ظرفشویی را در سطی بریزید، سپس آن را با آب گرم و سرکه سیب مخلوط کنید و با استفاده از یک دستمال نرم محلی که لکه دار شده است را پاک کنید. این محلول خانگی که فاقد هر گونه مواد اسیدی و شیمیایی است به راحتی می تواند در عرض چند دقیقه لکه های آبمیوه، نوشابه و چای را از بین ببرد.
شستشوی کفپوش pvc با این دو ترفند بیان شده تنها در صورتی موجب پاک شدن لکه می شود که لکه مربوط به کثیفی نوشیدنی ها و گرد و غبار باشد اما اگر لکه ایجاد شده روی کفپوش مربوط به رنگ یا جوهر باشد در اینصورت باید راه حل دیگری به کار بگیرید

شستشوی کفپوش pvc با استفاده از الکل سفید
برای پاک کردن لکه های رنگ و جوهر از روی کفپوش باید از الکل سفید استفاده کنید. در اینصورت تنها باید مقداری از الکل را روی لکه بریزید و با کمک یک دستمال خیس لکه را پاک کنید. بدون اینکه کفپوش خراش بردارد یا سابیده شود به راحتی تمیز می شود‌. همچنین از این روش می توانید برای شستشوی کفپوش pvc جهت پاک کردن لاک ناخن یا رنگ های دیگر نیز مورد استفاده قرار داد.

تلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات شستشوی کفپوش pvc  در تهرانبهتربن قالیشویی مخصوص فرش دستباف و ماشینی شستشو با مواد نانو قالیشویی فرش ابریشمی غرب تهران و شرق تهران نظام آباد با حمل رایگان، آدرس قالیشویی در شرق تهران پیروزی، نارمک، نظام آباد، تهرانپارس و افسریه قالیشویی در شمال تهران با شماره تلفن و دریافت بهترین هزینه و قیمت قالیشویی در شرق تهران و تهرانپارس

خدمات قالیشویی و مبل شویی در همه مناطق تهران بزرگ

عضو رسمی اتحادیه و مطابق با نرخ اتحادیه قالیشویی تهران

تلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات قالیشویی در تهران

شماره دفتر مرکزی
02144152436
02166192251

خدمات قالیشویی در تهران قالیشویی در شرق، غرب، و جنوب با سریعترین زمان تحول و همچنین خدمات برای منازل، شرکت ها و اداره ها:  مبل شویی در منزل تهرانپارس  و شسشوی صندلی اتوبوس و خودرو،  شستشوی موکت در محل ویژه همه مناطق تهران با بهترین قیمت

قالیشویی فرش ابریشمی   مبل شویی تهرانپارس   شستشوی تشک خوشخواب در تهران   خشکشویی موکت در منزل تهران

قالیشویی و مبل شویی نانو
چرا انتخاب همیشگی ما شامپوهای نانو است ؟
خاصیت لطافت بخشی فوق العاده
 
محافظت از بافت فرش و پارچه در برابر آلودگی و پوسیدگی
 خاصیت لطافت بخشی فوق العاده
  تمیز کنندگی راحت ترخاک و لکه
 بوی دلپذیر
 مخصوص فرش امروزی
دوستدار محیط زیست

کارخانه قالیشویی نوآوران نانو در تهران


دارای کادر مجرب برای خدمات خشکشویی مبلمان و موکت در محل در مناطق شرق تهران شامل پیروزی، نارمک، نظام اباد،تهرانپارس و افسریه
دریافت کلیه هزینه ها پس از جلب رضایت مشتری.
قالیشویی مخصوص فرش دستباف و انجام خدمات تعمیر و شیرازه دوزی فرش های با ارزش شما

نام دارنده سایت

قالیشویی تهران

قالیشویی مخصوص نوآوران نانو

شستشوی فرش، مبل و موکت در تهران با به روز ترین و مجهزترین دستگاه های ایتالیایی
شستشو با بهترین شامپوهای آلمانی( تگزابون ) و شامپوی نانو

پیج اینستاگرام مبل شویی

فرم ورود

فرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.