مبل شویی در منزل تهران

مبل شویی در منزل تهران

قیمت شستشوی مبلمان در منزل توسط این گروه خدماتی در تهران

هزینه شستشوی مبل هفت نفره 150 هزار تومان و مبلمان 9 نفره 170 هزار تومان می باشد و قیمت مبل شویی در منزل تهران برای هر مبل تک نفره اضافه 25 هزار تومان به مبلغ افزوده میشود
این شرح قیمت مربوط به پاییز 1400 در تهران میباشد.
زمان شستشوی یک دست مبل 7 نفره راحتی یا تمام پارچه حدود یک ساعت میباشد

خدمات مبل شویی در همه مناطق تهران
عضور رسمی اتحادیه و مطابق با نرخ اتحادیه قالیشویی تهران

مبل شویی در منزل ویژه شمال، جنوب، شرق و غرب تهران
خدمات مبل شویی در شرق تهران شستشوی مبلمان در منزل با دستگاه مبل شویی ایتالیایی مبل شویی در منزل شرق تهران با بهترین شامپوی آلمانی و شامپوی نانو انجام میشود شستشوی تشک و مبل شرق تهران در خدمت شماست. در مناطق زیر با سرعت بیشتری میتوانیم در محل حاضر شده و به ارائه خدمات مبل شویی بپردازیم: شستشوی مبل در منزل تهرانپارس شرق تهران نارمک غرب تهران سعادت آباد ستارخان شستشوی مبل در منزل قیطریه و شهریار. در این صفحه میتوانید نمونه کار ما را در یک فیلم مبل شویی با دستگاه در منزل یک مشتری و شرح قیمت مبل شویی را ملاحضه بفرمایید


مبل شویی در شرق تهران


اعزام سریع نیروی متخصص برای شستشوی موکت و مبل تضمینی انواع مبلمان در محل با دستگاه

تلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات مبل شویی در منزل ویژه همه مناطق تهران

شماره دفتر مرکزی

02144152436
02166192251

ب

بهترین مبل شویی در شرق تهران

یکی از بهترین راهکارها برای مبل شویی در منزل در تهران، استفاده از خدمات مبل شویی نوآوران نانو تضمینی و با کیفیت می باشد. شستشوی با کیفیت انواع مبلمان, اعم از راحتی، سلطنتی و استیل از مزیت های مبل شویی در منزل شرق تهران به حساب می آید. جنس پارچه مبلی در مبلمان مختلف منزل، اهمیت زیادی در انتخاب مواد شوینده دارد. در مبل شویی نوآوران خیال شما از بابت کیفیت راحت خواهد بود، چرا که این مجموعه از مرغوب ترین مواد شوینده برای مبل شویی در منزل شرق تهران استفاده می نماید. شایان ذکر است که مبل شویی نوآوران نانو با اعزام کادری مجرب و کاربلد سعی در کسب رضایت همه ی مشتریان دارد

علاوه بر فرش ها که به خانه ما زیبایی و لطافت میبخشد و هر چند وقت یکبار نیاز به شستشوی فرش دستباف توسط قالیشویی نیاز میشود، تمیز نگه داشتن مبل ها هم خیلی اهمیت دارد تا خانه ای زیبا و خوشبو داشته باشیم. مبل ها یکی از پرکاربردترین وسایل در هر خانه ای هستند. چه بخواهید بعد از یک روز کاری طولانی استراحت کنید یا یک آخر هفته آرام را با خانواده و دوستان خود بگذرانید،
 مبل اتاق نشیمن شما همیشه بهترین گزینه است 
مبل های راحتی در منزل:
مقدمه ای برنحوه نگهداری از مبل
مبل اولین چیزی است که بازدیدکنندگان متوجه آن می شوند. خانه انعکاسی از ساکنان آن است، بنابراین یک کاناپه نامناسب و بد نگهداری شده می تواند بر درک مردم از شما تأثیر منفی بگذارد.

بنابراین، مهم است که بدانید چگونه یک مبل را در خانه تمیز کنید تا بهداشت را در درجه اول حفظ کنید. ست های مبل  به ایجاد بهترین جلوه و مطابقت با هر فضای زندگی به شما کمک می کند.

مردم با توجه به کاربرد و ارزش زیبایی شناختی، اغلب روی مبل ها و کاناپه های گران قیمت سرمایه گذاری می کنند. با این حال، هر مبل در طول مدت استفاده  دچار ساییدگی و پارگی می شود.

گرد و غبار، ریختن مواد غذایی، روغن های بدن، خز حیوانات خانگی و سایر لکه ها می توانند بر کیفیت و ظاهر مبل تأثیر بگذارند. علاوه بر این، نجسی مبل  فقط یک نگرانی زیبایی نیست، بلکه یک نگرانی بهداشتی و ایمنی نیز هست.

با توجه به این عوامل و عدم آگاهی از نحوه مبل شویی در منزل، افراد تمایل به خرید مبل هایی با رنگ های تیره و پارچه های بادوام دارند.

با این حال، اگر با طراحی داخلی مطابقت نداشته باشند، می توانند اتاق را غیر جذاب جلوه دهند. نگرانی های مربوط به تعمیر و نگهداری و شستشوی مبل در منزل نباید کسی را از خرید مبل مورد علاقه خود منصرف کند
اهمیت شستشوی مبل در منزل 
تمیز نگه داشتن ست های مبل باعث حفظ طول عمر اثاثه یا لوازم داخلی می شود. تمیز کردن مبل پارچه ای کمک می کند تا ظاهر اصلی خود را برای مدت طولانی حفظ کرده و رنگ ها را سالم نگه دارند.

همچنین، تمیز کردن به از بین بردن بوی بدی که با گذشت زمان جمع می شود، احساس رطوبت و لکه ها کمک می کند. و اگر حیوانات خانگی دارید، موها و پنجه های کثیف آنها می توانند کثیفی ایجاد کنند. چنین عناصری می توانند مبل را آلوده کرده و فرزندان یا اعضای خانواده شما را بیمار کنند.

علاوه بر این، شستشوی مبل در منزل، اتاق نشیمن را پر از عطر می کند و آن را جذاب تر می کند.
مبل ها در طول زمان کثیفی، میکروب ها، کثیفی ها و هر چیز دیگری را جمع می کنند! و اعضای خانواده شما ناخودآگاه می نشینند، می خوابند و سریال تماشا می کنند!

بنابراین، زمان آن رسیده است که لکه های قدیمی را از طریق شستشوی مبل در منزل پاک کنید. از این گذشته، این سلامتی و خلق و خوی شماست که در خطر است. 
مبل نجس بوی بدی می دهد و اتاق را با بوی بدی که اغلب ملایم است پر می کند. و اینها باید بروند. بنابراین، مهم است که بدانید چگونه ست های مبل را ضدعفونی کنید و عطر از دست رفته را بازگردانید.

برای تمیز کردن عمیق مبل میتوانید از خدمات شستشوی مبل در منزل استفاده کنید و همچنین به طور ناآگاهانه بر ذهنیت کودکان تأثیر مثبت بگزارید. بنابراین، بیایید بهداشت را در اولویت قرار دهیم

شستشوی مبل در خانه باعث افزایش طول عمر مبلمان می شود. آنها نه تنها رنگ ها را حفظ می کنند بلکه کیفیت را نیز حفظ می کنند. میکروب‌ها و باکتری‌ها را دور نگه می‌دارد تا فضای داخلی شما بوی تازه و دلپذیری بدهد.

اگر شما تمایل دارید که طول عمر مبل خود را بیش از حد تخمین زده شده افزایش دهید. بنابراین، به تمیز کردن مبل در خانه ادامه دهید و بهداشت را رعایت کنید.

نگهداری مناسب، روال تمیز کردن منظم  می تواند مبل را از سایش و پارگی قابل توجه نجات دهد. این به شدت عمر کاناپه را افزایش می دهد و اطمینان حاصل می کند که حداکثر ارزش را برای قیمتی که پرداخت کرده اید بدست می آورید.

هر مبل به روش متفاوتی از مبل دیگر ساخته می شود. بسته به شکل، جنس، پارچه و برش، نیازهای تمیز کردن نیز متفاوت است. هیچ پاسخ یکسانی برای این سوال وجود ندارد که چگونه مبل را در خانه بشوییم؟

برای مثال، بسته به پارچه یا کتانی که انتخاب می‌کنید، باید با صندلی تک‌نفره و مبل تخت خواب  برخورد متفاوتی داشته باشید. از این رو، مهمترین گام، درک الزامات آن است برای همین است که متخصصین مبل شویی در منزل بهترین گزینه برای محسوب میشود. مبل شویی در منزل تهران تضمینی و با کمترین قیمت
مبل شویی در منزل در کمترین زمان شمارا به نتیجه دلخواهتان میرساند.

تلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات مبل شویی در منزل ویژه همه مناطق تهران


بسیاری از افرادهستند که به دلیل کثیفی ، گرد و غبار و بقایایی که می توانند در الیاف مبل باشد دچار حساسیت تنفسی میشوند. و البته کسانی که از حساسیت رنج می برند نگرانی به جایی از کثیفی مبل یا فرش دارند زیرا همین گرده و شوره میتواند حساسیت تنفسی و سایر حساسیت ها را بیشتر کند. در حالی که تمیز کردن فرش می تواند تا حدودی به حس و بوی تمیزی در خانه کمک کند ، چیز دیگری که به تمیز کردن منظم در خانه نیاز دارد مبل شما است. و شما میتوانید برای شستشوی مبلمان در منزل از ما خدمات خوبی بگیرید. در تهران مراکز و تولیدی های متعددی به انجام تهیه و دوخت انواع کاور مبل می پردازند. از این رو انتخاب یک مرکز معتبر در تهران برای تهیه کاور مناسب برای خانواده ها مساله ای مهم است. چنان چه در نظر دارید یک مرکز کاور مبل دوزی در تهران را بیابید که محصول باکیفیت در طرح و رنگ مختلف تولید کند باید به نکاتی توجه کرد. از جمله این نکات می توان به جنس کاور، مدل مبلمان منزل، پارچه مورد استفاده، نظافت، مقاومت، کارایی، اندازه، نوع پارچه و نیز قیمت کاور توجه کرد و یک کاور مناسب را خریداری کرد..
مبل های راحتی باعث می شود که در خانه دنجی و گرما احساس شود. در حالی که ما دوست داریم که با یک کتاب خوب روی یک مبل راحت لم بدهیم، ممکن است اگر مبل کثیف باشداین بدان معنی می باشد که با این کار هزاران گرد و غبار و عوامل حساسیت زایی ، را وارد بدن خود کنیم. با استفاده از خدمات مبل شویی شرکت نو آوران که روشهای تخصصی تمیز کردن مبل ها را داریم که نه تنها از شر آن گرد و غبار خلاص خواهید شد ، بلکه باعث می شود یک مبلمان با ظاهر و بوی تازه داشته باشید. نه تنها روش های تمیز کردن ما ، مبل شما را فوق العاده تمیز می کند بلکه خوشحال می شوید بدانید که روش های ما هیچ ماده شیمیایی سختی را شامل نمی شود ، این بدان معناست که برای حیوانات خانگی و کودکان کاملاً بی خطر است. علاوه بر این ، شما قادر خواهید بود با یک مبل تمیز از آب و هوای تمیز داخل خانه خود لذت ببرید.
اگر نمی توانید آخرین باری که تختخواب خود را تمیز کرده اید را به یاد بیاورید و یا دوست دارید قبل از آمدن مادرتان به ملاقات خود از شر آن لکه اسپاگتی مزاحم خلاص شوید ، ما از شما می خواهیم تا برای آینده خود با ما 09195340864 تماس بگیرید. یعنی شستشوی تشک خوشخواب اتاق خوابتان را هم میتوانید به ما بسپارید!

فیلم شستشوی مبل با دستگاه در منزل مشتری

مزایای مبل شویی در منزل

عدم نیاز به جابجایی مبل : یکی از مهم ترین مزایای مبل شویی در منزل شرق تهران را می توان عدم جابجایی مبل دانست. حمل و جابجا کردن مبلمان برای شستشو در محیط قالیشویی همواره مشکلاتی به همراه دارد. با استفاده از خدمات مبل شویی شرق تهران دیگر نیازی به حمل و نقل مبلمان نخواهید داشت. آسایش و راحتی خود را با دریافت خدمات شستشوی مبل در منزل شرق تهران فراهم نمایید. عدم جابجایی مبل مزایای بسیاری مانند جلوگیری از پارگی و هر گونه صدمه به مبل را به دنبال دارد. پس اگر به دنبال بهترین مبل شویی در منزل شرق تهران هستید، ما به شما مجموعه معتبر مبل شویی نوآوران نانو را پیشنهاد می کنیم. مبل شویی نوآوران نانو با ارائه بهترین خدمات در منزل توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را جلب نماید.
رفع کامل آلودگی ها : مبل شویی در منزل شرق تهران، تمیزی را برای خانه ی شما به ارمغان می آورد. با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مجهز مبل شویی، آلودگی های مبلمان به طور کامل از بین می روند.
مردم شرق تهران برای شستشوی تخصصی مبلمان خود می توانند از خدمات بی نظیر مبل شویی نوآوران نانو استفاده نمایند. برای تمیز کردن انواع لکه های روی سطوح مبلمان، استفاده از خدمات مبل شویی این مجموعه بهترین گزینه خواهد بود. از بین رفتن بوی نا مطبوع مبلمان از دیگر مزایای استفاده از خدمات مبل شویی در منزل به حساب می آید. چرا که با پاک شدن تمامی آلودگی های مبل، بوی بد و نامطبوع مبل ریشه کن خواهد شد.
شستشوی تخصصی مبلمان در منزل خودتان : شستشو و نظافت مبلمان کار چندان ساده ای نیست. برای افراد معمولی ممکن است شستشوی مبلمان بیش از نصف روز زمان ببرد. اما با مبل شویی در منزل در کمترین زمان، بهترین نتیجه را خواهید دید. علاوه بر مزایای گفته شده، شستشوی حرفه ای و تخصصی مبلمان و میز ناهارخوری با تضمین بهترین کیفیت را از مبل شویی نوآوران بخواهیدقیمت شستشوی مبلمان در منزل توسط این گروه خدماتی در تهران

هزینه شستشوی مبل هفت نفره 150 هزار تومان و مبلمان 9 نفره 170 هزار تومان می باشد و برای هر مبل تک نفره اضافه 25 هزار تومان به مبلغ افزوده میشود
این شرح قیمت مربوط به تابستان 1399 در تهران میباشد.
زمان شستشوی یک دست مبل 7 نفره راحتی یا تمام پارچه حدود یک ساعت میباشد

ضمانت کار مبل شویی در منزل
گروه خدماتی نوآوران برای خدمات مبل شویی در منزل مثل سایر خدمات ضمانت ارائه میدهد. به این صورت که تا یک هفته پس از مبل شویی اگر مشتری لکه یا زردابی در مبل ها مشاهده نمود با تماس مجدد ما خود را موظف می دانیم با مراجعه به محل، یکبار دیگر به صورت رایگان به شستشوی مبل ها پرداخته و مشکل را برطرف کنیم. 


 برای سفارش مبل شویی در منزل با شماره 09195340864 تماس بگیرید


 سرعت بالای مبل شویی : با دستگاه های مجهز مبل شویی در منزل شرق تهران، در واقع مبلمان شما در کمترین زمان ممکن تمیز خواهند شد. نیروهای کاربلد در مبل شویی نوآوران برای رضایت بیشتر مشتریان خود در شرق تهران، تمامی خدمات خود را با تضمین انجام می دهند. به همین خاطر شما نگرانی و دغدغه ای از جهت کیفیت مبل شویی نخواهید داشت. و از طرفی تمامی مراحل نظافت و تمیزکاری مبلمان در منزل خود شما اتفاق می افتد. مبل شویی نوآوران نانو تضمینی و باکیفیت هر جنس از پارچه مبلی را در منزل شما تمیز خواهد کرد

ایجاد حس طراوت و تازگی در منزل : یکی دیگر از مزایای مبل شویی در منزل شرق تهران را می توان پاکسازی مبل ها به روش پیشرفته و حرفه ای دانست. در این روش مبل شویی در تهرانپارس ، تمامی گرد و غبار، خاک و آلودگی از سطح مبل و حتی فضای درز و بین مبل ها را تمیز می کند. تمیز شدن مبلمان و میزناهارخوری، حس طراوت و شادابی به منازل شما خواهد بخشید. مکش دستگاه مبل شویی، مواد شوینده باقی مانده در مبل را جذب می نماید. به همین دلیل مواد دیگری هرگز در مبل شما باقی نخواهد ماند

 
نحوه شستشو و لکه گیری مبل با شامپو در منزل توسط خودتان
شستشوی مبلمان راحتی پارچه ای، مبل پارچه ای استیل و مبل پارچه ای همراه با چوب
مرحله اول تمیز کردن مبلمان پارچه ای به شکل زیر است 1:ابتدا مبلمان را به دقت جارو کنید .جارو شما باید به شکل کامل انجام شود.برای این کار تشکهای مبلمان را بردارید. مطمئنا از منظره ای که می بینید شگفت زده خواهید شد .زیر تشکها معمولا از انواع خرده غذا و شیرینی و ....یافت می شود. حتما زیر تشکها را به دقت جارو کنید .مبلمان را کمی جابجا کنید و زیرش را نیز جارو بکشید. 2:اگر سگ یا گربه یا پرنده در خانه نگهداری می کنید در این مرحله حتما از برس پرزگیر استفاده کنید تا پرزهای مبل و موهای حیوانات را جذب خود کند .تمام مبل را به دقت برس پرزگیر بکشید و جایی را جا نیندازید .3:بعد از انجام این مراحل می توانید از بخار شو بدون مواد شوینده استفاده کنید. بخارشو را مرتب روی مبل بکشید .در قسمتی که لکه وجود دارد چندبار کشیدن بخار شو را تکرار کنید .
4:صبر کنید تا مبل خشک شود لکه های زیادی از بین رفته اند اما ممکن است لکه هایی هم هنوز وجود داشته باشند. برای این لکه ها میتوانید از ترکیب سرکه سفید و جوش شیرین استفاده کنید .سرکه سفید را با جوش شیرین مخلوط کنید سپس برسی را در آن فرو کرده و چندین بار روی لکه بکشید . بعد از مدتی با پارچه خشک پاک کنید و جارو بکشید.
5:برای لکه های چربی می توانید از شامپو فرش و آب گرم استفاده کنید. برس را در ترکیب شامپو فرش و آب گرم فرو کنید و چندین بار روی لکه بکشید. سپس با پارچه ای خشک کنید .اگر لکه هنوز باقی بود می توانید چندین بار این کار را تکرار کنید      

6:در ساخت برخی از مبل های راحتی قسمت هایی از چوب و استیل بسته به مدل شان به کار رفته است .برای پاک کردن این قسمتها به ترتیب زیر عمل کنید. برای قسمت استیل مبلمان از اسپری تمیز کننده استیل استفاده کنید .اسپری را روی قسمت استیل بپاشید و بعد با دستمال چند بار بکشید تا براق شود .برای پاک کردن قسمتهای چوبی می توانید در ابتدا با دستمال و میزان بسیار کمی مواد شوینده آن قسمت را پاک کنید سپس خشک کرده و از جلا دهنده چوب استفاده کنید .دقت کنید به قسمت چوبی مبل آب به شکل مستقیم نریزید .


در صورتی که میخواهید از خدمات خشکشویی مبلمان در منزل برخوردار شوید می توانید از طریق سایت ما که دارای قدمتی چندین ساله در عرضه انواع خدمات مبل شویی در شرق تهران می باشد اقدام کنید
شستشوی مبلمان در منزل با دستگاه مبل شویی ایتالیایی و با بهترین شامپوی آلمانی( تگزابون ) و شامپوی نانو انجام میشود.
شامپوی نانو چه ویژگی برتری نسبت به شامپوی معمولی داره؟
از ویژگی های شامپو نانو برای شستشوی مبل قابلیت لکه بری فوق العاده آن است که بدون آسیب رساندن به الیاف پارچه مبل آن را تمیز میکند.شامپو نانو در شستشوهای مکرر از پوسیدگی پارچه مبل جلوگیری کرده و خاصیت نرم کننده  و براق کننده دارد.
با توجه به این موضوع که کار شرکت با هدف جلب تمام و کمال رضایت مشتریان آغاز شده است مبل شویی در تهران به صورت کاملا پیشرفته و با بهترین کیفیت ممکن انجام میشود ، تا مشتریان عزیز رضایت کاملی را از مبل شویی صورت گرفته داشته باشند
شماره تماس مبل شویی مخصوص نواوران نانو در تهران : ‎‪09195340864‬
توجه داشته باشید که در جهت رضایت مشتریان ما قیمت ها را برای مبل شویی در شرق تهران به صورت کف قیمت قرار داده ایم ، تا شما بتوانید در هر زمانی که میخواهید با پرداخت هزینه ای بسیار پایین از این خدمات برخوردار بشوید
ناگفته نماند که برای مبل شویی در شرق ما یک کادر مجرب و نیرو های کاردید را قرار داده ایم تا شست و شوی مبل های شما با قدرت هرچه تمام تر و کیفیتی عالی صورت بگیرد.
پس در صورتی که میخواهید مبل شویی در شرق تهران را انجام دهید به صفحه اصلی سایت قالیشویی تهران مراجعه کرده و خدمات درخواستی خود را ثبت کنید ، همچنین شما می توانید با شماره های پشتیبانی قرار داده شده در ارتباط باشید و خدماتی را که به دنبال آن هستید را درخواست کنید.
از مهمترین خدماتی که برای شما برای مبل شویی در شرق تهران فراهم آورده ایم ، شست و شوی مبل های شما در منزل می باشد که دیگر نیازی به حمل و نقل نبوده و مبل های شما در منزلتان به صورت آنی به وسیله دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارید شست و شوی آن با بالاترین درجه کیفی صورت خواهد گرفت.
ویژگی مبل شویی  مخصوص نو آوران نانو در شرق تهران چیست و دارای چه خدماتی برای شما می باشد !
با این ویژگی گفته شده دیگر شما مجبور نخواهید بود مبل های خود را جابجا کنید که در این جابجایی ها نیز ممکن است به مبل های شما آسیبی رسانده نیز بشود.
توجه داشته باشید که گروه ماه با مبل شویی در شرق تهران قادر هستند که تمامی آلودگی هایی که به مرور زمان به مبل شما وارد شده است را خارج کنند ( در صورتی که با دست مبل را بشویید ممکن است کثیفی را به عمق مبل ببرید و ماندگاری آلودگی را برای مبل تضمین کرده باشید پس حتما شست و شوی مبل به وسیله دستگاه های پیشرفته صورت بگیرد ).
نیروهایی که برای مبل شویی در شرق تهران ارسال میشوند به صورت مجرب و کاردیده هستند و به همین دلیل مبل شویی توسط این نیرو ها با بهترین درجه کیفی صورت خواهد گرفت.
ناگفته نماند در صورتی که شما نگران شست و شوی مبل های خانه خود هستید با استفاده از خدمات بهترین شرکت شستشوی مبل در محل با دستگاه مبل شویی در تهران دیگر نگرانی خود را رفع کرده اید.
همچنین باید گفت که مبل شویی در شرق تهران به وسیله دستگاه های پیشرفته ای که قرار داده شده است در زمان کوتاهی صورت خواهد گرفت ، در صورتی که برای شستن مبل با دست ممکن است یک روز زمان شما را با تمام خستگی هایی که در پی خواهد داشت بگیرد و حتی نتیجه کار هم مطلوب نباشد.
خدمات مبل شویی در تهران شامل چه مبل هایی میشود !
در صورتی که قصد استفاده از خدمات ما را پیدا کرده اید ، از سوالاتی که ممکن است برای شما مطرح شود این است که خدمات مبل شویی در تهران شامل چه مبل های میشود.
که در پاسخ باید گفت خدمات گروه ما شامل مبل شویی انواع مبل های استیل ، راحتی و چرمی در منزل می باشد و شما میتوانید شستن انواع صندلی ها ، مبل اداری و پشتی ها را نیز به ما بسپارید.
تلفن تماس  09195340864‬ برای سفارش شستشوی مبلمان در تهران
بهتربن قالیشویی مخصوص فرش دستباف و ماشینی شستشو با مواد نانو قالیشویی فرش ابریشمی غرب تهران و شرق تهران نظام آباد با حمل رایگان، آدرس قالیشویی در شرق تهران پیروزی، نارمک، نظام آباد، تهرانپارس و افسریه قالیشویی در شمال تهران با شماره تلفن و دریافت بهترین هزینه و قیمت قالیشویی در شرق تهران و تهرانپارس

خدمات قالیشویی و مبل شویی در همه مناطق تهران بزرگ

عضو رسمی اتحادیه و مطابق با نرخ اتحادیه قالیشویی تهران

تلفن تماس  09195340864‬ برای هماهنگی خدمات قالیشویی در تهران

شماره دفتر مرکزی
02144152436
02166192251

خدمات قالیشویی در تهران قالیشویی در شرق، غرب، و جنوب با سریعترین زمان تحول و همچنین خدمات برای منازل، شرکت ها و اداره ها:  مبل شویی در منزل تهرانپارس  و شسشوی صندلی اتوبوس و خودرو،  شستشوی موکت در محل ویژه همه مناطق تهران با بهترین قیمت

قالیشویی فرش ابریشمی   مبل شویی تهرانپارس   شستشوی تشک خوشخواب در تهران   خشکشویی موکت در منزل تهران

قالیشویی و مبل شویی نانو
چرا انتخاب همیشگی ما شامپوهای نانو است ؟
خاصیت لطافت بخشی فوق العاده
 
محافظت از بافت فرش و پارچه در برابر آلودگی و پوسیدگی
 خاصیت لطافت بخشی فوق العاده
  تمیز کنندگی راحت ترخاک و لکه
 بوی دلپذیر
 مخصوص فرش امروزی
دوستدار محیط زیست

کارخانه قالیشویی نوآوران نانو در تهران


دارای کادر مجرب برای خدمات خشکشویی مبلمان و موکت در محل در مناطق شرق تهران شامل پیروزی، نارمک، نظام اباد،تهرانپارس و افسریه
دریافت کلیه هزینه ها پس از جلب رضایت مشتری.
قالیشویی مخصوص فرش دستباف و انجام خدمات تعمیر و شیرازه دوزی فرش های با ارزش شما

نام دارنده سایت

قالیشویی تهران

قالیشویی مخصوص نوآوران نانو

شستشوی فرش، مبل و موکت در تهران با به روز ترین و مجهزترین دستگاه های ایتالیایی
شستشو با بهترین شامپوهای آلمانی( تگزابون ) و شامپوی نانو

پیج اینستاگرام مبل شویی

فرم ورود

فرم ثبت نام

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.